Hakkında

Hakkında – İnsanların daha kolay iletişim kurabileceği ve tanışabileceği bir platform oluşturmak amacıyla iliskiler.net’i kurduk.

Burada hedefimiz insanların birbirlerini kolayca tanıyabilmesi ya da gizli bir şekilde tanıdıktan sonra tanışabilmeleri için olanak sağlamaktır. Burada kimliğinizi gizli tutup insanlarla tanışabilirsiniz. Aynı zaman ilan ekleyerek taliplerinizi bekleyebilirsiniz. Ayrıca sitemizde ev arkadaşlığı, mektup arkadaşlığı, mail arkadaşlığı gibi kategorilerde de çok başarılı bir konuma geldiğimiz görünmektedir. Burada ilanları inceleyerek kritlerlerinize uygun insanları daha kolay ve basit bir şekilde bulmanız mümkündür. Bunun sebebi ise amaçladığımız ve hedeflediğimiz ücretsiz ilan adı altında ilerlememizdir. İlan verdikten sonra buradan iletişim kurduğunuz kişilerle yaşadığınız duygular tamamen sizi ilgilendirir ve bizimle alakası olmayacaktır. Burada tanıştığınız insanlarla iyi bir aile kurma imkanınız da mevcuttur. Sitemizde ilan verirken, mesaj gönderirken ya da ilan kaldırırken yaşayacağınız sorunları bize iletebilirsiniz. Biz sizler için bu siteyi kurduk ve aktif hale getirdik. Size bol şans diliyor ve daima yanınızda olduğumuzu belirtmek isteriz.

İLİSKİLER.NET TÜRKİYE’NİN EN İYİ ARKADAŞ BULMA SİTESİDİR.

Huyu huyuma boyu boyuma gibi basit kriterlere gerek yok. Sitemizde kendinizi iyi bir şekilde anlatıp ilan verebilirsiniz. Ayrıca ilan vermeden tanışmak istediğiniz kişiye kolayca mesaj atabilir ve ulaşabilirsiniz. Bizim hedefimiz daima insanların mutluluğu olmakla birlikte insanlara kolaylık sağlamaktır. Hakkında kısmına ilerleyen günlerde eklemeler yaparak sizi bu konularda daha çok bilgilendireceğiz..

İLAN VER

İLAN GÜNCELLE

İLAN KALDIR

MESAJ AT