İlk Buluşma(Randevu) için Taktikler..

İlk Buluşma(Randevu) için Taktikler.. Yapılan bazı araştırmalara göre bir insanı etkilemek için yalnızca 12 dakikanız var! Evet evet yanlış değil tam anlamı ile 12 dakikanız var ve bu 12 dakika içinde insanı etkilediniz etkilediniz yoksa bir daha dönüşü yok. Bu durumda size ne yazık ki fazla bir zaman kazandıramayız. Biz de düşündük taşındık ve ilk randevu için taktikler yazımızı hazırlayıp ilk buluşmanızda hoşlandığınız kişiyi nasıl etkilersiniz, neler yapmanız ya da yapmamanız gerekir detaylıca araştırdık. Şimdi bakalım neler yapıp yapmamanız gerekir beraberce okuyalım..

İlk Buluşma(Randevu) için Taktikler..

İlk randevu aynı zamanda ilk izlenimin de temelini oluşturuyor. Bu noktayı asla unutmamamız gerekiyor. O yüzden lütfen ilk buluşmanıza giderken sıradan bir buluşmaya gider gibi hazırlanmayınız. Oldukça özen gösteriniz. Sizlere ilk tavsiyemiz kıyafet konusunda olacaktır.

ilk buluşma
İlk Buluşma için Taktikler..

Temiz, ütülü şık bir kıyafet işinizi görecektir. Ancak aşırıya kaçırmamaya ve çok abartmama konusunda da dikkatli olmanızı öneririz. Güzel temiz ve sağlıklı dişler, temiz bir koku da ilk izlenimde karşı cinsin aklınızda oldukça hoş bir şekilde kalmanızı sağlamak için yeterli olacaktır. Dokunuş oldukça önemlidir.

İlk Buluşmanın Önemi

O yüzden küçük abartısız ve tatlı dokunuşlarla temasta bulunarak karşı cinsle aranızda bir elektrik çekim oluşturmanızda fayda var. Elbette her harekette olduğu gibi bunu da abartmamaya özen göstermelisiniz. Zamanında gitmek ve dakik davranmak karşınızda ki kişiye verdiğiniz değeri gösterir bu yüzden buluşmanıza geç kalmamanızı sizler için tavsiye ediyoruz.

Dinlemek ilk buluşmada oldukça önemli bir detaydır. Sürekli kendinizden bahsedip karşınızdakini sıkmayın. Öz güveniniz yerinizde olsun ve sürekli pozitif olun ve enerjinizi yayın. Çok fazla ciddi görünüm ve asık surat ne yazık ki hoşlandığınız kişinin buluşmadan sıkıldığınızı düşünebilir.

5 1 Oy
İLANI PUANLA
Abone Ol
Bildir
guest
0 Mesaj
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm mesajları görüntüle